SILVESTER 2018

Prežite posledné chvíle roka 2018 v krásnom prostredí Hrabovskej doliny, len niekoľko metrov od kabínovej lanovky, ktorá vás vyvezie priamo na svahy Malina Brdo.

Pobyt vhodný pre jednotlivcov, páry,  ako aj pre rodiny s deťmi, si u nás môžete rezervovať už dnes. Nenechajte si ujsť našu bohatú ponuku, za jedinečnú cenu!

Silvestrovský večer v hoteli Hrabovo** má už niekoľko ročnú tradíciu. Ani tento rok nebude chýbať program v réžií hotela. Čaká na vás bohatá slávnostná silvestrovská večera, v zložení:

–        prípitok

–        predjedlo

–        polievka

–        hlavné jedlo

–        dezert

–        polnočná kapustnica

–        káva

–        fľaša kvalitného vína

CENA: 39,90€ / 26,90€*

*detská porcia

Ubytovanie v hoteli Hrabovo** počas vianočnej sezóny máte k dispozícií v izbách rôznych typov a štandardov. Kompletný cenník nájdete pri jednotlivých typoch ubytovania.

STUŽKOVÉ SLÁVNOSTI 2018

Hotel Hrabovo** ponúka ideálne riešenie pre prežitie stužkovej slávnosti v komornej atmosfére v spoločnosti vašich najbližších a spolužiakov. Priestranná sála s kapacitou až 90 hostí poskytuje dostatok priestoru na slávnostnú večeru, ako aj na program a tanečnú...
Viac

Školské zájazdy

V mesiacoch máj, jún hotel ponúka voľné kapacity, pre školské zájazdy za výhodné ceny, v izbách s rekonštruovanou kúpeľňou. Bližšie informácie poskytneme mailom alebo telefonicky.
Viac

Kontaktný formulár

Polia označené * sú pre odoslanie nutné.