SILVESTER 2018

Silvester 2018 – už vypredaný!!!

Prežite posledné chvíle roka 2018 v krásnom prostredí Hrabovskej doliny, len niekoľko metrov od kabínovej lanovky, ktorá vás vyvezie priamo na svahy Malina Brdo.

Pobyt vhodný pre jednotlivcov, páry,  ako aj pre rodiny s deťmi, si u nás môžete rezervovať už dnes. Nenechajte si ujsť našu bohatú ponuku, za jedinečnú cenu!

Silvestrovský večer v hoteli Hrabovo** má už niekoľko ročnú tradíciu. Ani tento rok nebude chýbať program v réžií hotela. Čaká na vás bohatá slávnostná silvestrovská večera, v zložení:

–        prípitok

–        predjedlo

–        polievka

–        hlavné jedlo

–        dezert

–        polnočná kapustnica

–        káva

–        fľaša kvalitného vína

CENA: 39,90€ / 26,90€*

*detská porcia

Ubytovanie v hoteli Hrabovo** počas vianočnej sezóny máte k dispozícií v izbách rôznych typov a štandardov. Kompletný cenník nájdete pri jednotlivých typoch ubytovania.

SVADBY

Priestory reštaurácie hotela Hrabovo sú vysoko žiadané medzi pármi plánujúcimi svadobný deň. Roky skúseností personálu a komplexné svadobné poradenstvo počas príprav urobí z vášho veľkého dňa nezabudnuteľnú spomienku. Kapacita svadobnej miestnosti je 86 – 90 ľudí,...

AKTÍVNY RELAX PRE 2 OSOBY 3 NOCI – ZIMA

Doprajte si aktívny relax vo dvojici v prostredí Hrabovskej doliny. Ubytovanie len niekoľko metrov od lanovky ski Malinô Brdo, s množstvom atrakcií v okolí, robí z hotela Hrabovo** ideálnu destináciu pre víkendovú lyžovačku!Platnosť:platí pre víkendové pobyty v...

Kontaktný formulár

Polia označené * sú pre odoslanie nutné.