Kontaktný formulár

Polia označené * sú pre odoslanie nutné.

LYŽIARSKE KURZY

Hrabovská dolina je ideálnym miestom pre lyžiarske kurzy zo základných a stredných škôl. Hotel Hrabovo** sa nachádza len niekoľko metrov od stanice kabínkovej lanovky, preto je jeho dispozícia jednoznačnou výhodou.

Hotel má dostatočný počet 3-lôžkových izieb, ktoré sú najvhodnejším variantom práve pre školské lyžiarske kurzy. Počas pobytu vám zabezpečíme stravovanie 3x denne priamo v hotelovej reštaurácií.

Pobyty pre lyžiarske výcviky ponúkame pre školy a cestovné kancelárie od januára do konca marca. Preto neváhajte, kontaktujte nás a rezervujte si termín lyžiarskeho výcviku už dnes!

STUŽKOVÉ SLÁVNOSTI 2018

Hotel Hrabovo** ponúka ideálne riešenie pre prežitie stužkovej slávnosti v komornej atmosfére v spoločnosti vašich najbližších a spolužiakov. Priestranná sála s kapacitou až 90 hostí poskytuje dostatok priestoru na slávnostnú večeru, ako aj na program a tanečnú...
Viac

Školské zájazdy

V mesiacoch máj, jún hotel ponúka voľné kapacity, pre školské zájazdy za výhodné ceny, v izbách s rekonštruovanou kúpeľňou. Bližšie informácie poskytneme mailom alebo telefonicky.
Viac